Team

Medewerkers algemeen
○ Jan Snellen, directeur
○ Marjolein Sno, marketing & communicatie: m.r.sno@vu.nl
○ Leo Barlag, financiën
○ Michael Arentsen, teamleider front-office en contactpersoon verenigingen:  m.arentsen@vu.nl
○ Wouter Kropman, projectmanager: wouter.kropman@vu.nl

Sport coördinatoren
○ Jolanda Seijger, manager fitness, groepslessen en vechtsporten: j.seijger@vu.nl
○ Marielle Spekreijse, coördinatie begeleidingstrajecten en tennisprogramma: m.spekreijse@vu.nl
○ Sunny Schippers, coördinatie zaalvoetbal en looptraining: s.a.l.schippers@vu.nl
○ Kees de Vrij, coördinatie schaatsen en wielrennen: Kees@SKITS.nl

 

Nieuwsbrief ontvangen?

Vul hier je e-mailadres in om onze nieuwsbrief te ontvangen

Copyright © 2018 - Vrije Universiteit Amsterdam / Disclaimer / Privacy Statement