Sports schedule


On this page you’ll find an overview of all classes, grouplessons and combat sports. Want to know more about the sport itself, please click on SPORTS in the menu and find your sport.

Week 29

Monday 13 July 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 11:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
11:15 - 12:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
12:30 - 13:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
13:45 - 14:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
14:00 - 15:30 Cycling Apart Together Kees Sciencepark Reserveren
15:00 - 16:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
16:15 - 17:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
17:00 - 18:00 Tennis Juli MA 17-18 Niv 10 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
17:15 - 18:15 Zumba Sanne D. Studio 3 Reserveren
17:30 - 18:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
18:00 - 19:00 Tennis Juli MA 18-19 Niv Beg Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
18:00 - 19:00 Pump (neem een matje mee) Marcia Studio 2 Reserveren
18:30 - 19:30 Bodyshape Laura Studio 3 Reserveren
18:45 - 19:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
19:00 - 20:00 Tennis Juli Ma 19-20 Niv 9/8 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
19:00 - 21:00 SKITS Social Cycle Kees Binnenterrein Reserveren
19:30 - 20:30 Yoga (neem een matjes mee!) Nadine Studio 1 Reserveren
19:45 - 20:45 Total Workout Norbert Studio 3 Reserveren
20:00 - 21:00 Tennis Juli MA 20-21 Niv 10 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
20:00 - 21:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren

Tuesday 14 July 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 11:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
11:15 - 12:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
12:30 - 13:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
13:45 - 14:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
14:00 - 15:30 Cycling Apart Together Kees Sciencepark Reserveren
15:00 - 16:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
16:15 - 17:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
17:30 - 18:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
18:00 - 19:00 Tennis Juli DI 17-18 Niv Beg Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
18:00 - 19:00 Xco Elcke Studio 3 Reserveren
18:15 - 19:15 Pilates (neem een matje mee!) Pam Studio 1 Reserveren
18:15 - 19:30 Hardlopen (hek SVU) Martin Hardlopen of Bootcamp Reserveren
18:45 - 19:45 Paaldansen (neem een matje mee) Jeniffer Studio 2 Reserveren
18:45 - 19:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
19:00 - 20:00 Tennis Juli DI 19-20 Cardio Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
19:30 - 20:30 Bootcamp Sonja Hardlopen of Bootcamp Reserveren
20:00 - 21:00 BBBB (neem een matje mee) Marcia Studio 3 Reserveren
20:00 - 21:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren

Wednesday 15 July 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 11:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
11:15 - 12:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
12:30 - 13:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
13:45 - 14:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
15:00 - 16:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
16:15 - 17:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
17:00 - 18:00 Tennis Juli WO 17-18 Niv. Beg Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
17:30 - 18:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
18:00 - 19:00 Tennis Juli WO 18-19 Niv 7/6 Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
18:30 - 19:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
18:45 - 19:45 Zumba Sanne D. Studio 3 Reserveren
18:45 - 19:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
19:00 - 20:00 Tennis Juli WO 19-20 Cardio Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
19:15 - 20:15 Pump (neem een matje mee) Michael Studio 2 Reserveren
19:45 - 20:45 Yoga (neem een matje mee) Cristina Studio 1 Reserveren
20:00 - 21:00 Tennis Juli WO 20-21 Niv. Beg Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
20:00 - 21:00 BBBB (neem een matje mee) Tamar Studio 3 Reserveren
20:00 - 21:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren

Thursday 16 July 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 11:30 Cycling Apart Together Kees Sciencepark Reserveren
10:00 - 11:30 Wielrennen (Universum) Beginners Kees Binnenterrein Reserveren
10:00 - 11:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
11:15 - 12:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
12:30 - 13:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
13:45 - 14:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
15:00 - 16:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
16:15 - 17:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
17:00 - 18:00 Tennis Juli DO 17-18 Niv. 9/8 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
17:00 - 18:00 Step/BBBB Jolanda Studio 3 Reserveren
17:30 - 18:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
18:00 - 19:00 Tennis Juli DO 18-19 Niv. 10 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
18:15 - 19:15 Xco Elcke Studio 3 Reserveren
18:30 - 19:30 Pump (neem een matje mee) Judith Studio 2 Reserveren
18:45 - 19:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
19:00 - 20:00 Tennis Juli DO 19-20 Niv. Beg Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
19:00 - 21:00 Wielrennen (alle niveaus) Kees Binnenterrein Reserveren
19:33 - 20:33 Intensity Sonja Studio 3 Reserveren
20:00 - 21:00 Tennis Juli DO 20-21 Niv. 7 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
20:00 - 21:00 Yoga (neem een matje mee) Cristina Studio 1 Reserveren
20:00 - 21:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren

Friday 17 July 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
09:00 - 10:00 Tennis Juli VR 09-10 Niv. 6/5 Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
10:00 - 11:00 Tennis Juli VR 10-11 Niv. 7 Mariëlle Tennispark Buitenveldert Reserveren
10:00 - 11:30 Wielrennen (beginners)Uilenstede Kees Binnenterrein Reserveren
10:00 - 11:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
11:15 - 12:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
12:30 - 13:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
13:45 - 14:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
15:00 - 16:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
16:15 - 17:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
17:30 - 18:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
18:00 - 19:00 BBBB (neem een matje mee) Tamar Studio 3 Reserveren
18:45 - 19:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
20:00 - 21:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren

Saturday 18 July 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 11:00 Tennis Juli ZA 10-11 Niv 10 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
10:00 - 12:30 Wielrennen (alle niveaus) Kees Binnenterrein Reserveren
10:00 - 12:00 Badminton Sporthal 2 Reserveren
10:00 - 11:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
10:15 - 11:15 Pilates (neem een matje mee!) Jolanda Studio 1 Reserveren
10:30 - 11:30 Zumba Linda I. Studio 3 Reserveren
11:00 - 12:00 Tennis Juli ZA 11-12 Niv. 9/8 Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
11:15 - 12:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
11:30 - 12:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
12:00 - 13:00 Tennis Juli ZA 12-13 Niv. Beg Borre Tennispark Buitenveldert Reserveren
12:00 - 14:00 Badminton Sporthal 2 Reserveren
12:30 - 13:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
13:15 - 15:15 Wushu (vrij trainen) Studio 3 Reserveren
13:45 - 14:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
14:00 - 16:00 Badminton Sporthal 2 Reserveren
15:00 - 16:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
16:15 - 17:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren

Sunday 19 July 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 12:00 Badminton Sporthal 2 Reserveren
10:00 - 11:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
10:15 - 11:45 Yoga Christelle Studio 3 Reserveren
11:00 - 13:00 Tennisles Borre Tennispark Buitenveldert no bookings
11:15 - 12:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
12:00 - 14:00 Badminton Sporthal 2 Reserveren
12:30 - 13:30 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
13:45 - 14:45 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
14:00 - 16:00 Badminton Sporthal 2 Reserveren
15:00 - 16:00 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
16:15 - 17:15 Fitness (vrij trainen) Fitness Reserveren
Delen via    Facebook Twitter Google+ Pinterest

Want to receive our news letter?

Enter your e-mail adress to subscribe!

Copyright © 2020 - Vrije Universiteit Amsterdam