Lesrooster


Op deze pagina vind je een overzicht van alle trainingen, groepslessen en vechtsport lessen. Wil je meer weten over de sport zelf, klik dan op SPORTEN in het menu en vind daar de desbetreffende sport.

maandag 15 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
18:30 - 19:30 Bodyshape Anne Studio 3 Vrije inloop
18:30 - 19:30 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
18:30 - 19:30 Pump Marcia Studio 2 Vrije inloop
19:00 - 19:55 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
19:00 - 23:30 Zaalhockey competitie Marit Sporthal 2 n.v.t.
19:00 - 23:30 Volleybal (training) Sporthal 1 n.v.t.
19:30 - 20:30 Total Workout Norbert Studio 3 Vrije inloop
19:30 - 20:30 Thai Bo Marcia Studio 2 Vrije inloop
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
20:00 - 21:00 Pilates Pam Studio 1 Vrije inloop
20:00 - 21:00 Zwemmen (beginner) Abdel Zuiderbad n.v.t.
20:30 - 22:00 Schermen (all levels) Jan Studio 2 Vrije inloop
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
20:30 - 22:30 Kung Fu/Wushu Shaobo Studio 3 Vrije inloop
21:00 - 22:00 Yoga (vinyasa flow) Noortje Studio 1 Vrije inloop
21:00 - 22:00 Schaatsen-Social Skate (alle) Kees Jaap Eden IJsbaan Vrije inloop
21:00 - 22:00 Zwemmen (conditie/techniek) Abdel Zuiderbad n.v.t.
22:00 - 22:50 Power workout (30-45 min.) Frank Fitness Vrije inloop

dinsdag 16 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
08:30 - 15:30 ROC TOP fitness opleiding Studio 1 n.v.t.
08:45 - 12:15 roc Sporthal 1 Vrije inloop
09:00 - 10:00 Kickboksen (alle niv.) Berno Vechtsportzone Vrije inloop
10:00 - 10:20 Buik/Core training 15 min. Jane Fitness Vrije inloop
12:00 - 13:00 Broga Mickey VU Campus Vrije inloop
13:00 - 16:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 1 Vrije inloop
14:00 - 14:50 Circuittraining (30-45 min.) Jane Fitness Vrije inloop
17:00 - 18:00 Bodyshape Judith Studio 3 Vrije inloop
17:00 - 18:00 Yoga (vinyasa/soft flow) Lena Studio 1 Vrije inloop
17:00 - 17:20 Buik/Core training (15 min.) Frank Fitness Vrije inloop
17:00 - 18:00 Workout / Circuit VU Campus Vrije inloop
17:30 - 18:30 Tennis niveau 8/7 Borre Sporthal 1 n.v.t.
18:00 - 19:00 Indoortraining Okeanos Jolanda Sporthal 2 n.v.t.
18:00 - 19:00 Pump Laura Studio 2 Vrije inloop
18:00 - 19:00 Tafeltennis (1/3 hal) David Sporthal 2 Vrije inloop
18:00 - 19:00 Pilates Frank Studio 1 Vrije inloop
18:00 - 19:00 Xco Suzanne Studio 3 Vrije inloop
18:15 - 19:30 Looptraining Martin The Hangout Vrije inloop
18:30 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Boksen (zaktraining) Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
19:00 - 20:00 Paaldansen Hilly Studio 2 Reserveren
19:00 - 20:00 Intensity Bart Studio 3 Vrije inloop
19:00 - 19:55 Spin&Shape Linda N. Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Kickboksen (techniek) Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
20:00 - 20:55 Spinning Frank Studio 1 Reserveren
20:00 - 21:00 BBBB Marcia Studio 3 Vrije inloop
20:15 - 23:30 Basketbal recreatief Jard Sporthal 2 Vrije inloop
20:15 - 20:45 Pump (30 min) Hilly Studio 2 Vrije inloop
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
21:00 - 22:00 Zumba Marcia Studio 3 Vrije inloop
21:00 - 22:00 Yoga (vinyasa) Hilly Studio 1 Vrije inloop
22:10 - 23:10 Schaatsen (alle niveaus) Kees Jaap Eden IJsbaan Vrije inloop

woensdag 17 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
08:00 - 09:00 Schaatsen (midden/hoog) Kees Jaap Eden IJsbaan Vrije inloop
12:00 - 12:20 Buik/Core training 15 min. Frank Fitness Vrije inloop
12:00 - 12:30 Step (30 min) Jolanda Studio 2 Vrije inloop
12:30 - 13:00 BBBB (30 min) Jolanda Studio 2 Vrije inloop
13:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 1 Vrije inloop
17:00 - 18:00 Broga Mickey VU Campus Vrije inloop
17:00 - 17:20 Buik/Core training (15 min.) Frank Fitness Vrije inloop
17:30 - 18:30 Yoga (hatha) Anouk Studio 1 Vrije inloop
17:30 - 18:30 Raynetics Pam Studio 3 Vrije inloop
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:00 - 20:00 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Step/BBBB Laura Studio 3 Vrije inloop
18:30 - 19:30 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
18:30 - 19:30 Pilates Frank Studio 1 Vrije inloop
19:00 - 20:00 Pump Judith Studio 2 Vrije inloop
19:30 - 20:30 Xco Laura Studio 3 Vrije inloop
19:30 - 20:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
20:00 - 22:00 Volleybal recreatief (training) Sporthal 1 Vrije inloop
20:00 - 21:00 Zumba Sanne D. Studio 2 Vrije inloop
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
20:30 - 21:30 BBBB Tamar Studio 3 Vrije inloop
20:45 - 22:00 Yoga (restorative) Christelle Studio 1 Vrije inloop
21:00 - 22:00 Paaldansen Sanne H. Studio 2 Reserveren
22:00 - 22:50 Power workout (30-45 min.) Frank Fitness Vrije inloop
22:00 - 23:30 Volleybal (training) Sporthal 1 n.v.t.

donderdag 18 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
08:45 - 12:15 roc Sporthal 1 Vrije inloop
09:00 - 10:00 Kickboksen (zaktraining) Berno Vechtsportzone Vrije inloop
10:00 - 10:20 Buik/Core training 15 min. Jane Fitness Vrije inloop
12:00 - 13:00 Broga Mickey VU Campus Vrije inloop
12:00 - 13:00 BBBB Jolanda Studio 2 Vrije inloop
13:00 - 16:15 roc Sporthal 1 Vrije inloop
14:00 - 14:50 Circuittraining (30-45 min.) Jane Fitness Vrije inloop
16:30 - 18:00 Schaatsen (laag / midden) Kees Jaap Eden IJsbaan Vrije inloop
17:00 - 18:00 Workout / Circuit VU Campus Vrije inloop
17:00 - 17:20 Buik/Core training 15 min. Joost Fitness Vrije inloop
17:00 - 18:00 Tennis Niveau beginners Mariëlle Sporthal 1 n.v.t.
17:30 - 18:30 Step/BBBB Jolanda Studio 3 Vrije inloop
17:30 - 18:30 Zumba Sanne D. Studio 2 Vrije inloop
17:30 - 18:30 Pilates Frank Studio 1 Vrije inloop
18:00 - 19:00 Tennis Cardiotennis Mariëlle Sporthal 1 n.v.t.
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:30 - 19:30 Xco Wilanda Studio 3 Vrije inloop
18:30 - 19:30 Boksen (zaktraining) Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
18:30 - 19:30 Pump Lena Studio 2 Vrije inloop
18:30 - 19:45 Spin&Shape Frank Studio 1 Reserveren
19:00 - 20:30 Basketbal Urbian Sporthal 1 n.v.t.
19:30 - 20:30 Kickboksen (techniek) Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
19:30 - 20:30 Paaldansen Jeniffer Studio 2 Reserveren
19:30 - 20:30 Intensity Norbert Studio 3 Vrije inloop
20:00 - 21:15 Yoga (vinyasa) Ineke Studio 1 Vrije inloop
20:30 - 22:30 Kung Fu/Wushu Shaobo Studio 3 Vrije inloop
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
20:30 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.

vrijdag 19 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
08:00 - 09:00 Schaatsen (laag / midden) Kees Jaap Eden IJsbaan Vrije inloop
08:30 - 12:00 ROC TOP fitness opleiding Studio 1 n.v.t.
08:45 - 13:00 roc Sporthal 1 Vrije inloop
12:00 - 12:20 Buik/Core training (15 min.) Joost Fitness Vrije inloop
13:00 - 16:30 roc Sporthal 1 Vrije inloop
17:00 - 18:00 Training Tenista Borre Sporthal 1 n.v.t.
17:00 - 17:20 Buik/Core training 15 min. Joost Fitness Vrije inloop
17:30 - 18:30 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:00 - 19:00 BBBB Tamar Studio 3 Vrije inloop
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
19:00 - 20:30 Capoeira Miojo Studio 3 Vrije inloop
19:30 - 21:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
22:00 - 22:50 Power workout (30-45 min.) Joost Fitness Vrije inloop

zaterdag 20 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Vrije inloop
10:15 - 11:15 Pilates Jolanda Studio 1 Vrije inloop
10:30 - 11:30 Zumba Linda I. Studio 3 Vrije inloop
11:30 - 18:00 Volleybal (competitie) Sporthal 1 n.v.t.
11:30 - 12:30 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
12:00 - 13:15 Schaatsen (alle niveaus) Jaap Eden IJsbaan Vrije inloop
15:00 - 15:20 Buik/Core training 15 min. Joost Fitness Vrije inloop
16:00 - 17:15 Yoga (hatha) Lena Studio 1 Vrije inloop
16:00 - 17:30 Capoeira Miojo Studio 3 Vrije inloop

zondag 21 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:00 - 11:00 Tennis niveau beginners Borre Sporthal 1 n.v.t.
10:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Vrije inloop
10:15 - 11:45 Yoga (vinyasa) Christelle Studio 3 Vrije inloop
11:00 - 12:00 Tennis niveau 10 Borre Sporthal 1 n.v.t.
12:00 - 13:00 Tennis niveau 9/8 Borre Sporthal 1 n.v.t.
13:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 1 Vrije inloop
13:30 - 15:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Vrije inloop
15:00 - 15:20 Buik/Core training (15 min.) Frank Fitness Vrije inloop
15:00 - 16:00 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
16:00 - 17:00 Bodyshape Jolanda Studio 3 Vrije inloop
16:00 - 17:00 Krav Maga Jerry Vechtsportzone Vrije inloop
17:00 - 18:00 Pump Jolanda Studio 2 Vrije inloop
Delen via    Facebook Twitter Google+ Pinterest

Nieuwsbrief ontvangen?

Vul hier je e-mailadres in om onze nieuwsbrief te ontvangen

Copyright © 2018 - Vrije Universiteit Amsterdam / Disclaimer / Privacy Statement