Sports schedule location Uilenstede

On this page you’ll find an overview of all classes, grouplessons and combat sports at our location at Uilenstede. Want to know more about the sport itself, please click on SPORTS in the menu and find your sport.

Week 14

maandag 30 maart 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
12:00 - 12:30 BBBB (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
12:30 - 13:00 Pilates (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
16:30 - 18:15 Wielrennen beginnersblok Mrt-Apr Kees Binnenterrein no bookings
17:00 - 18:00 Yoga (flow) (ps. bring a jacket) Christelle Studio 1 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Tennis Winter Ma 17-18 Niv 10 Borre Sporthal 1 no bookings
17:30 - 18:30 Zumba Sanne D. Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalhockey competitie Eleanor Sporthal 2 no bookings
18:00 - 18:55 Spin&Shape Jacques Studio 1 Reserveren
18:00 - 19:00 Tennis Winter Ma 18-19 Niv 9/8 Borre Sporthal 1 no bookings
18:30 - 19:30 Bodyshape Laura Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Pump Kirsten Studio 2 Reserveren niet nodig
18:30 - 20:30 Wielrennen Regulier Kees Binnenterrein no bookings
19:00 - 23:30 Volleybal vereniging Sporthal 1 no bookings
19:00 - 19:55 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Jessie Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Total Workout Norbert Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Wedstrijdtraining Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Pump Judith Studio 2 Reserveren niet nodig
20:15 - 21:30 Yoga (hatha)(ps. bring a jacket) Nadine Studio 1 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:30 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:30 - 22:30 Kung Fu/Wushu Shaobo Studio 3 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Schermen (all levels) Jan Studio 2 Reserveren niet nodig

dinsdag 31 maart 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
09:00 - 10:00 Kickboksen (alle niv.) Jane Vechtsportzone Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Bodyshape Nicole Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Yoga (hatha)(ps.Bring a jacket) Anouk Studio 1 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Tennis Winter Di 17-18 Niv Beg. Mariëlle Sporthal 1 no bookings
18:00 - 19:00 Xco Robin Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Pump Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Tafeltennis (1/3 hal) Sporthal 2 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Tennis Winter Di 18-19 Cardio Mariëlle Sporthal 1 no bookings
18:30 - 19:30 Boksen (conditie) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:00 - 20:15 SKV (Studenten Korfbal) Sporthal 2 no bookings
19:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 no bookings
19:00 - 20:00 Intensity Norbert Studio 3 Reserveren niet nodig
19:00 - 20:00 Paaldansen Jeniffer Studio 2 Reserveren
19:00 - 20:10 Spin&Shape Linda N. Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Kickboksen (enige ervaring) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:00 - 21:00 BBBB Marcia Studio 3 Reserveren niet nodig
20:00 - 21:00 Stretching & Flexibility Jeniffer Studio 2 Reserveren niet nodig
20:15 - 21:10 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 no bookings
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:30 - 21:45 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Ineke Studio 1 Reserveren niet nodig
21:00 - 22:00 Zumba Sanne P. Studio 3 Reserveren niet nodig
21:10 - 23:30 Basketbal recreation/begin 21:15 Jard Sporthal 2 Reserveren niet nodig

woensdag 1 april 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
12:00 - 12:30 Step (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
12:00 - 12:20 Buik/Core training 15 min. Michiel Fitness Reserveren niet nodig
12:30 - 13:00 BBBB (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Roxana Studio 1 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Posture Pilates / Raynetics Pam Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 no bookings
18:00 - 20:00 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 no bookings
18:30 - 19:30 Step/BBBB Judith Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
18:30 - 20:30 Wielrennen beg. mrt-apr (SVU) Kees Binnenterrein no bookings
19:00 - 20:00 Pump Michael Studio 2 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Jessie Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Zumba Sanne D. Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Wedstrijdtraining Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:30 - 20:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
20:00 - 23:30 Volleybal (recr.20-21:30) + ver. Sporthal 1 no bookings
20:00 - 21:00 Paaldansen Iris Studio 2 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:30 - 21:30 BBBB Tamar Studio 3 Reserveren niet nodig
20:45 - 22:00 Yoga (restori) (bring a jacket) Christelle Studio 1 Reserveren niet nodig
21:30 - 22:30 Power workout (30-45 min.) Frank Fitness Reserveren niet nodig

donderdag 2 april 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
09:00 - 10:00 Kickboksen (zaktraining) Jessie Vechtsportzone Reserveren niet nodig
10:00 - 10:20 Buik/Core training 15 min. Jane Fitness Reserveren niet nodig
12:00 - 13:00 BBBB Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
14:00 - 14:50 Circuittraining (30-45 min.) Jane Fitness Reserveren niet nodig
16:00 - 17:00 Tennis Voorja Do 16-17 Niv 9/8 Borre Tennispark Buitenveldert no bookings
16:30 - 17:30 Fit Box (inschrijven balie fitn) Jessie Vechtsportzone Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Tennis Voorjaar Do 17-18 Niv 10 Borre Tennispark Buitenveldert no bookings
17:30 - 18:30 Step/BBBB Jolanda Studio 3 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Zumba Sanne P. Studio 2 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 no bookings
18:00 - 19:00 Tennis voorjaar Do 18-19 Niv Beg Borre Tennispark Buitenveldert no bookings
18:30 - 20:00 Kickboksen (beginners) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Xco Wilanda Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Pump Lena Studio 2 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:45 Spin&Shape Frank Studio 1 Reserveren
18:30 - 20:30 Wielrennen Regulier Kees Binnenterrein no bookings
19:00 - 21:00 Basketball 3 x 3 (teams inschr.) Urbian Sporthal 1 no bookings
19:00 - 20:00 Tennis Voorjaar Do 19-20 Niv 7 Borre Tennispark Buitenveldert no bookings
19:30 - 20:30 Intensity Norbert Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Paaldansen Jeniffer Studio 2 Reserveren
20:00 - 21:30 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:00 - 21:15 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Lena Studio 1 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Capoeira Miojo Studio 3 Reserveren niet nodig
20:30 - 21:30 Sportdansen (basis) Studio 2 no bookings
21:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 no bookings
21:30 - 22:30 Sportdansen (gev) Studio 2 no bookings

vrijdag 3 april 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
12:00 - 12:20 Buik/Core training (15 min) Mariëlle Fitness Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Zumba Weiyi Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 no bookings
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 no bookings
18:00 - 19:00 BBBB Tamar Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Kickboksen (zaktr / conditie) Okke Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:15 - 21:15 Kung Fu/ Wushu Shaobo Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 21:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig

zaterdag 4 april 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 11:00 Tennis Voorjaar Za 10-11 Niv 10 Borre Tennispark Buitenveldert no bookings
10:00 - 18:00 Closed, No sports Sporthal 2 no bookings
10:15 - 11:15 Pilates Jolanda Studio 1 Reserveren niet nodig
10:30 - 11:30 Zumba Linda I. Studio 3 Reserveren niet nodig
11:00 - 12:00 Tennis Voorjaar Za 11-12 Niv 8/9 Borre Tennispark Buitenveldert no bookings
11:30 - 18:00 Volleybal Wedstrijden Sporthal 1 no bookings
11:30 - 13:30 Yoga workshop Christelle Studio 3 Reserveren niet nodig
11:30 - 12:30 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
12:00 - 13:00 Tennis Voorjaar Za 12-13 Niv Beg Borre Tennispark Buitenveldert no bookings

zondag 5 april 2020

Time Sport Trainer Location Availlability
10:00 - 18:00 Closed / No sports Sporthal 2 no bookings
10:15 - 11:45 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Christelle Studio 3 Reserveren niet nodig
13:00 - 14:30 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
16:00 - 17:00 Bodyshape Sonja Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 17:50 Xco Wilanda Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Pump Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig

Want to receive our news letter?

Enter your e-mail adress to subscribe!

Copyright © 2020 - Vrije Universiteit Amsterdam