Overige locaties

Op deze pagina vind je een overzicht van alle trainingen, groepslessen en vechtsport lessen die we aanbieden op externe locaties. Wil je meer weten over de sport zelf, klik dan op SPORTEN in het menu en vind daar de desbetreffende sport.

maandag 23 november 2020

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
17:00 - 18:00 Yoga (gentle flow) bring a mat Christelle Studio 1 Reserveren
17:15 - 18:15 Zumba Sanne Studio 3 Reserveren
17:50 - 18:50 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
18:00 - 19:00 Pump (bring a mat) Kirsten Studio 2 Reserveren
18:15 - 19:10 Spinning Jacques Studio 1 Reserveren
18:30 - 19:30 Bodyshape (bring a mat) Laura Studio 3 Reserveren
19:00 - 20:00 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
19:00 - 20:00 Stability training Sporthal 2 Reserveren
19:15 - 20:15 Pump (bring a mat) Sonja Studio 2 Reserveren
19:30 - 20:30 Yoga (hatha-vinyasa) bring a mat Nadine Studio 1 Reserveren
19:45 - 20:45 Total Workout (bring a mat) Norbert Studio 3 Reserveren
20:15 - 21:15 Conditie training Sporthal 2 Reserveren
20:45 - 21:45 Kickboksen (zaktraining) Jane Studio 1 Reserveren
21:00 - 23:00 Kung Fu /Wushu Shaobo Studio 3 Reserveren

dinsdag 24 november 2020

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
09:00 - 10:00 Kickboksen (zaktraining) Jane Studio 1 Reserveren
09:00 - 10:00 BBBB (bring a mat) Linda I. Studio 3 Reserveren
12:00 - 13:00 Broga (bring a mat) Mickey VU Campus Reserveren
13:10 - 14:10 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
14:20 - 15:20 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
15:30 - 16:30 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
16:40 - 17:40 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
17:00 - 18:00 Yoga (hatha) bring a mat Anouk Studio 1 Reserveren
17:30 - 18:30 Paaldansen (bring a mat) Jeniffer Studio 2 Reserveren
17:30 - 17:50 17:30 Okeanos indoor (hal 2-1) Ryan Sporthal 2 Reserveren
17:45 - 18:30 Intensity (45 min) bring a mat Norbert Studio 3 Reserveren
17:50 - 18:50 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
17:55 - 18:15 17:30 Okeanos indoor (hal 2-3) Ryan Sporthal 2 Reserveren
18:15 - 19:15 Pilates (bring a mat) Pam Studio 1 Reserveren
18:20 - 18:45 18:30 Okeanos indoor (hal 2-1) Ryan Sporthal 2 Reserveren
18:45 - 19:45 Stretch&Flexibility (bring mat) Jeniffer Studio 2 Reserveren
18:45 - 19:30 Xcore (45 min) bring a mat Elcke Studio 3 Reserveren
18:50 - 19:15 18:30 Okeanos indoor (hal 2-3) Ryan Sporthal 2 Reserveren
19:00 - 20:00 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
19:30 - 20:30 Boksen (zaktraining) 1,5 meter Okke Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Bootcamp (hal 2) Norbert Sporthal 2 Reserveren
19:45 - 20:45 BBBB (bring a mat) Kirsten Studio 3 Reserveren
20:00 - 21:00 Pump (bring a mat) Jolanda Studio 2 Reserveren
20:45 - 21:45 Conditie training Sporthal 2 Reserveren
20:45 - 21:45 Boksen (zaktraining) 1,5 meter Okke Studio 1 Reserveren
21:00 - 22:30 Basketbal Sporthal 1 Reserveren
21:00 - 22:00 Zumba Jip Studio 3 Reserveren

woensdag 25 november 2020

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
12:00 - 12:30 Step (30) Jolanda Studio 2 Reserveren
12:00 - 13:00 Broga (bring a mat) Mickey VU Campus Reserveren
12:30 - 13:00 BBBB (30 min) bring a mat Jolanda Studio 2 Reserveren
13:10 - 14:10 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
14:20 - 15:20 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
15:30 - 16:30 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
16:40 - 17:40 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
17:00 - 18:00 Pilates (bring a mat, hal 1!) Pam Studio 1 Reserveren
17:50 - 18:50 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
18:00 - 19:00 Step/BBBB (bring a mat) Judith Studio 3 Reserveren
18:15 - 19:15 Posture Pilates (bring a mat) Pam Studio 1 Reserveren
19:00 - 20:00 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
19:00 - 20:00 Pump (bring a mat) Michael Studio 2 Reserveren
19:15 - 20:15 Zumba Sanne Studio 3 Reserveren
19:30 - 20:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Bootcamp (hal 2) Sonja Sporthal 2 Reserveren
20:15 - 21:15 Paaldansen (bring a mat) Quirine Studio 2 Reserveren
20:30 - 21:30 BBBB (bring a mat|) Tamar Studio 3 Reserveren
20:45 - 21:45 Yoga (Yin) bring a mat Christelle Studio 1 Reserveren
20:45 - 21:45 Conditie training Sporthal 2 Reserveren

donderdag 26 november 2020

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
09:00 - 10:00 Kickboksen (zaktraining) Jane Studio 1 Reserveren
12:00 - 13:00 BBBB (bring a mat) Jolanda Studio 2 Reserveren
12:00 - 13:00 Fitness (vrij trainen - VUCampus) VU Campus Reserveren
13:10 - 14:10 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
14:20 - 15:20 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
15:30 - 16:30 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
16:40 - 17:40 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
17:00 - 18:00 Step/BBBB (bring a mat) Jolanda Studio 3 Reserveren
17:00 - 18:00 Pilates (bring a mat) Pam Studio 1 Reserveren
17:50 - 18:50 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
18:00 - 19:00 Pump (bring a mat) Lena Studio 2 Reserveren
18:15 - 19:10 Spinning Frank Studio 1 Reserveren
18:15 - 19:15 Xco (bring a mat) Elcke Studio 3 Reserveren
19:00 - 20:00 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
19:15 - 20:15 Paaldansen (bring a mat) Jeniffer Studio 2 Reserveren
19:30 - 20:30 Yoga (vinyasa) bring a mat Lena Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Intensity Sonja Studio 3 Reserveren
20:00 - 21:00 Conditie training (voetbal) Sunny Sporthal 2 Reserveren

vrijdag 27 november 2020

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
09:00 - 09:45 Pump (bring a mat) Sonja Studio 2 Reserveren
10:00 - 11:00 BBBB (bring a mat) Sonja Studio 3 Reserveren
12:00 - 13:00 Fitness (vrij trainen - VUCampus) VU Campus Reserveren
13:10 - 14:10 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
14:20 - 15:20 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
15:30 - 16:30 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
16:30 - 17:30 Zumba Jip Studio 3 Reserveren
16:40 - 17:40 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
17:50 - 18:50 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
18:00 - 19:00 BBBB (bring a mat) Tamar Studio 3 Reserveren
19:00 - 20:00 Fitness (vrij trainen-VU campus) VU Campus Reserveren
19:00 - 20:00 Stability/Core training Sporthal 2 Reserveren
19:15 - 21:15 Kung Fu (1,5 mtr) Shaobo Studio 3 Reserveren
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Okke Studio 1 Reserveren
20:45 - 21:45 Boksen (zaktraining) Okke Studio 1 Reserveren

zaterdag 28 november 2020

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:15 - 11:15 Pilates (bring a mat) Jolanda Studio 1 Reserveren
10:30 - 11:30 Zumba Linda I. Studio 3 Reserveren
10:30 - 12:30 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren
11:30 - 12:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
12:30 - 14:30 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren
14:30 - 16:30 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren

zondag 29 november 2020

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:15 - 11:45 Yoga (vinyasa+medit) bring a mat Christelle Studio 3 Reserveren
10:30 - 12:30 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren
12:30 - 14:30 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren
14:30 - 16:30 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren
15:30 - 16:30 Bodyshape (bring a mat) Judith Studio 3 Reserveren
16:00 - 16:55 Spinning Jacques Studio 1 Reserveren
16:45 - 17:45 Xcore (bring a mat) Robin Studio 3 Reserveren
16:45 - 17:45 Pump (bring a mat) Judith Studio 2 Reserveren

Nieuwsbrief ontvangen?

Vul hier je e-mailadres in om onze nieuwsbrief te ontvangen

Copyright © 2020 - Vrije Universiteit Amsterdam