Overige locaties

Op deze pagina vind je een overzicht van alle trainingen, groepslessen en vechtsport lessen die we aanbieden op externe locaties. Wil je meer weten over de sport zelf, klik dan op SPORTEN in het menu en vind daar de desbetreffende sport.

dinsdag 19 november 2019

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
09:00 - 10:00 Kickboksen (alle niv.) Jane Vechtsportzone Reserveren niet nodig
12:00 - 13:00 Broga Mickey VU Campus Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Bodyshape Suzanne Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Workout / Circuit VU Campus Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Yoga (hatha)(ps.Bring a jacket) Anouk Studio 1 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Tennis Najaar Di 17-18 Niv Beg Mariëlle Sporthal 1 n.v.t.
18:00 - 19:00 Xco Suzanne Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Pump Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Indoortraining Okeanos Sporthal 2 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Tennis najaar Di 18-19 Cardio Mariëlle Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Boksen (conditie) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:00 - 20:00 Paaldansen Jeniffer Studio 2 Reserveren
19:00 - 20:15 SKV (Studenten Korfbal) Sporthal 2 n.v.t.
19:00 - 20:00 Intensity Sonja Studio 3 Reserveren niet nodig
19:00 - 20:10 Spin&Shape Frank Studio 1 Reserveren
19:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
19:30 - 20:30 Kickboksen (enige ervaring) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:00 - 21:00 BBBB Marcia Studio 3 Reserveren niet nodig
20:00 - 21:00 Stretching & Flexibility Jeniffer Studio 2 Reserveren niet nodig
20:15 - 21:10 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
20:30 - 21:45 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Ineke Studio 1 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
21:00 - 22:00 Zumba Esmee Studio 3 Reserveren niet nodig
21:10 - 23:30 Basketbal recreation/begin 21:15 Jard Sporthal 2 Reserveren niet nodig

woensdag 20 november 2019

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
12:00 - 12:30 Step (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
12:30 - 13:00 BBBB (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Broga Mickey VU Campus Reserveren niet nodig
17:15 - 18:30 Krav Maga Vechtsportzone Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Posture Pilates / Raynetics Pam Studio 3 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Vasiliki Studio 1 Reserveren niet nodig
18:00 - 20:00 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:30 - 19:30 Step/BBBB Judith Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Kickboksen (beg. techniek) Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
19:00 - 20:00 Pump Michael Studio 2 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Boksen (Wedstrijdtraining) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:30 - 20:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Zumba Sanne D. Studio 3 Reserveren niet nodig
20:00 - 23:30 Volleybal (recr.20-21:30) + ver. Sporthal 1 n.v.t.
20:00 - 21:00 Paaldansen Iris Studio 2 Reserveren niet nodig
20:30 - 21:30 BBBB Tamar Studio 3 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:45 - 22:00 Yoga (restori) (bring a jacket) Christelle Studio 1 Reserveren niet nodig

donderdag 21 november 2019

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
09:00 - 10:00 Kickboksen (zaktraining) Jane Vechtsportzone Reserveren niet nodig
12:00 - 13:00 BBBB Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
12:00 - 13:00 Broga Mickey VU Campus Reserveren niet nodig
14:00 - 15:00 Tennis (fit) Borre Sporthal 1 Reserveren
16:00 - 17:00 Tennis Najaar Do 16-17 Niv 10 Borre Sporthal 1 n.v.t.
17:00 - 18:00 Workout / Circuit VU Campus Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Tennis najaar Do 17-18 Niv 8/7 Borre Sporthal 1 n.v.t.
17:30 - 18:30 Zumba Larissa Studio 2 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Step/BBBB Jolanda Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:00 - 19:00 Tennis Najaar Do 18-19 Niv Beg Borre Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Pump Lena Studio 2 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:45 Spin&Shape Frank Studio 1 Reserveren
18:30 - 19:30 Xco Wilanda Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 20:00 Kickboksen (beginners) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:00 - 21:00 Basketball 3 x 3 (teams inschr.) Urbian Sporthal 1 n.v.t.
19:30 - 20:30 Paaldansen Jeniffer Studio 2 Reserveren
19:30 - 20:30 Intensity Norbert Studio 3 Reserveren niet nodig
20:00 - 21:30 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:00 - 21:15 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Lena Studio 1 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Capoeira Miojo Studio 3 Reserveren niet nodig
20:30 - 21:30 Stijldansen (Blok 2) Studio 2 n.v.t.
21:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.

vrijdag 22 november 2019

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
12:00 - 13:00 Yoga VU Campus Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Zumba Esmee Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:30 Tenista vereniging Sporthal 1 n.v.t.
17:15 - 18:30 Krav Maga Vechtsportzone Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 BBBB Tamar Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:30 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:15 - 21:15 Kung Fu/ Wushu Shaobo Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 21:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig

zaterdag 23 november 2019

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:15 - 11:15 Pilates Jolanda Studio 1 Reserveren niet nodig
10:30 - 11:30 Zumba Sanne P. Studio 3 Reserveren niet nodig
11:30 - 12:30 Spinning Marek Studio 1 Reserveren
12:00 - 14:00 Volleybal 1/3 zaal Sporthal 2 n.v.t.
12:00 - 16:00 Volleybal competitie Sporthal 1 n.v.t.
14:30 - 18:00 Badminton Sporthal 2 n.v.t.
16:00 - 17:30 Capoeira Miojo Studio 3 n.v.t.

zondag 24 november 2019

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 n.v.t.
10:15 - 11:45 Yoga (vinyasa) (bring a jacket) Christelle Studio 3 Reserveren niet nodig
13:00 - 14:30 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
16:00 - 16:55 Spin&Shape Jacques Studio 1 Reserveren
16:00 - 17:00 Bodyshape Sonja Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Pump Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
17:00 - 17:50 Xco Suzanne Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 17:55 Spinnimg Studio 1 Reserveren

Nieuwsbrief ontvangen?

Vul hier je e-mailadres in om onze nieuwsbrief te ontvangen

Copyright © 2019 - Vrije Universiteit Amsterdam