Uilenstede

Op deze pagina vind je een overzicht van alle trainingen, groepslessen en vechtsport lessen op onze locatie op Uilenstede. Wil je meer weten over de sport zelf, klik dan op SPORTEN in het menu en vind daar de desbetreffende sport.

maandag 15 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
18:30 - 19:30 Bodyshape Anne Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Pump Marcia Studio 2 Reserveren niet nodig
19:00 - 19:55 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
19:00 - 23:30 Zaalhockey competitie Marit Sporthal 2 n.v.t.
19:00 - 23:30 Volleybal (training) Sporthal 1 n.v.t.
19:30 - 20:30 Total Workout Norbert Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Thai Bo Marcia Studio 2 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:00 - 21:00 Pilates Pam Studio 1 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Schermen (all levels) Jan Studio 2 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:30 - 22:30 Kung Fu/Wushu Shaobo Studio 3 Reserveren niet nodig
21:00 - 22:00 Yoga (vinyasa flow) Noortje Studio 1 Reserveren niet nodig
22:00 - 22:50 Power workout (30-45 min.) Frank Fitness Reserveren niet nodig

dinsdag 16 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
08:45 - 12:15 roc Sporthal 1 Reserveren niet nodig
09:00 - 10:00 Kickboksen (alle niv.) Berno Vechtsportzone Reserveren niet nodig
10:00 - 10:20 Buik/Core training 15 min. Jane Fitness Reserveren niet nodig
13:00 - 16:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 1 Reserveren niet nodig
14:00 - 14:50 Circuittraining (30-45 min.) Jane Fitness Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Bodyshape Judith Studio 3 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Yoga (vinyasa/soft flow) Lena Studio 1 Reserveren niet nodig
17:00 - 17:20 Buik/Core training (15 min.) Frank Fitness Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Tennis niveau 8/7 Borre Sporthal 1 n.v.t.
18:00 - 19:00 Indoortraining Okeanos Jolanda Sporthal 2 n.v.t.
18:00 - 19:00 Pump Laura Studio 2 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Tafeltennis (1/3 hal) David Sporthal 2 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Xco Suzanne Studio 3 Reserveren niet nodig
18:15 - 19:30 Looptraining Martin The Hangout Reserveren niet nodig
18:30 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Boksen (zaktraining) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:00 - 20:00 Paaldansen Hilly Studio 2 Reserveren
19:00 - 20:00 Intensity Bart Studio 3 Reserveren niet nodig
19:00 - 19:55 Spin&Shape Linda N. Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Kickboksen (techniek) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:00 - 20:55 Spinning Frank Studio 1 Reserveren
20:00 - 21:00 BBBB Marcia Studio 3 Reserveren niet nodig
20:15 - 23:30 Basketbal recreatief Jard Sporthal 2 Reserveren niet nodig
20:15 - 20:45 Pump (30 min) Hilly Studio 2 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
21:00 - 22:00 Zumba Marcia Studio 3 Reserveren niet nodig
21:00 - 22:00 Yoga (vinyasa) Hilly Studio 1 Reserveren niet nodig

woensdag 17 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
12:00 - 12:20 Buik/Core training 15 min. Frank Fitness Reserveren niet nodig
12:00 - 12:30 Step (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
12:30 - 13:00 BBBB (30 min) Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
13:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 1 Reserveren niet nodig
17:00 - 17:20 Buik/Core training (15 min.) Frank Fitness Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Yoga (hatha) Anouk Studio 1 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Raynetics Pam Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:00 - 20:00 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Step/BBBB Laura Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
19:00 - 20:00 Pump Judith Studio 2 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Xco Laura Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 20:25 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
19:30 - 20:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:00 - 22:00 Volleybal recreatief (training) Sporthal 1 Reserveren niet nodig
20:00 - 21:00 Zumba Sanne D. Studio 2 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:30 - 21:30 BBBB Tamar Studio 3 Reserveren niet nodig
20:45 - 22:00 Yoga (restorative) Christelle Studio 1 Reserveren niet nodig
21:00 - 22:00 Paaldansen Sanne H. Studio 2 Reserveren
22:00 - 22:50 Power workout (30-45 min.) Frank Fitness Reserveren niet nodig
22:00 - 23:30 Volleybal (training) Sporthal 1 n.v.t.

donderdag 18 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
08:45 - 12:15 roc Sporthal 1 Reserveren niet nodig
09:00 - 10:00 Kickboksen (zaktraining) Berno Vechtsportzone Reserveren niet nodig
10:00 - 10:20 Buik/Core training 15 min. Jane Fitness Reserveren niet nodig
12:00 - 13:00 BBBB Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig
13:00 - 16:15 roc Sporthal 1 Reserveren niet nodig
14:00 - 14:50 Circuittraining (30-45 min.) Jane Fitness Reserveren niet nodig
17:00 - 17:20 Buik/Core training 15 min. Joost Fitness Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Tennis Niveau beginners Mariëlle Sporthal 1 n.v.t.
17:30 - 18:30 Step/BBBB Jolanda Studio 3 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Zumba Sanne D. Studio 2 Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Pilates Frank Studio 1 Reserveren niet nodig
18:00 - 19:00 Tennis Cardiotennis Mariëlle Sporthal 1 n.v.t.
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:30 - 19:30 Xco Wilanda Studio 3 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Boksen (zaktraining) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
18:30 - 19:30 Pump Lena Studio 2 Reserveren niet nodig
18:30 - 19:45 Spin&Shape Frank Studio 1 Reserveren
19:00 - 20:30 Basketbal Urbian Sporthal 1 n.v.t.
19:30 - 20:30 Kickboksen (techniek) Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:30 - 20:30 Paaldansen Jeniffer Studio 2 Reserveren
19:30 - 20:30 Intensity Norbert Studio 3 Reserveren niet nodig
20:00 - 21:15 Yoga (vinyasa) Ineke Studio 1 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:30 Kung Fu/Wushu Shaobo Studio 3 Reserveren niet nodig
20:30 - 22:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
20:30 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.

vrijdag 19 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
08:45 - 13:00 roc Sporthal 1 Reserveren niet nodig
12:00 - 12:20 Buik/Core training (15 min.) Joost Fitness Reserveren niet nodig
13:00 - 16:30 roc Sporthal 1 Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Training Tenista Borre Sporthal 1 n.v.t.
17:00 - 17:20 Buik/Core training 15 min. Joost Fitness Reserveren niet nodig
17:30 - 18:30 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 2 n.v.t.
18:00 - 19:00 BBBB Tamar Studio 3 Reserveren niet nodig
18:00 - 23:30 Zaalvoetbal competitie Sunny Sporthal 1 n.v.t.
18:30 - 19:30 Kickboksen (zaktraining) Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
19:00 - 20:30 Capoeira Miojo Studio 3 Reserveren niet nodig
19:30 - 21:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
22:00 - 22:50 Power workout (30-45 min.) Joost Fitness Reserveren niet nodig

zaterdag 20 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren niet nodig
10:15 - 11:15 Pilates Jolanda Studio 1 Reserveren niet nodig
10:30 - 11:30 Zumba Linda I. Studio 3 Reserveren niet nodig
11:30 - 18:00 Volleybal (competitie) Sporthal 1 n.v.t.
11:30 - 12:30 Spinning Jolanda Studio 1 Reserveren
15:00 - 15:20 Buik/Core training 15 min. Joost Fitness Reserveren niet nodig
16:00 - 17:15 Yoga (hatha) Lena Studio 1 Reserveren niet nodig
16:00 - 17:30 Capoeira Miojo Studio 3 Reserveren niet nodig

zondag 21 oktober 2018

Tijdstip Sport Trainer Locatie Beschikbaarheid
10:00 - 11:00 Tennis niveau beginners Borre Sporthal 1 n.v.t.
10:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 2 Reserveren niet nodig
10:15 - 11:45 Yoga (vinyasa) Christelle Studio 3 Reserveren niet nodig
11:00 - 12:00 Tennis niveau 10 Borre Sporthal 1 n.v.t.
12:00 - 13:00 Tennis niveau 9/8 Borre Sporthal 1 n.v.t.
13:00 - 18:00 Badminton (vrij spelen) Sporthal 1 Reserveren niet nodig
13:30 - 15:00 Boksen Marlon Vechtsportzone Reserveren niet nodig
15:00 - 15:20 Buik/Core training (15 min.) Frank Fitness Reserveren niet nodig
15:00 - 16:00 Kickboksen Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
16:00 - 17:00 Bodyshape Jolanda Studio 3 Reserveren niet nodig
16:00 - 17:00 Krav Maga Jerry Vechtsportzone Reserveren niet nodig
17:00 - 18:00 Pump Jolanda Studio 2 Reserveren niet nodig

Nieuwsbrief ontvangen?

Vul hier je e-mailadres in om onze nieuwsbrief te ontvangen

Copyright © 2018 - Vrije Universiteit Amsterdam / Disclaimer / Privacy Statement